"Liście - szkice wiejskie"

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 900,00 zł 900.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

TYTUŁ: "Liście - szkice wiejskie"
AUTOR:  Krzysztof Skórczewski (ur. 1947)
TECHNIKA: miedzioryt na papierze
DATA: 2011 rok
WYMIARY: 14,5 x 9,5 cm (odcisk płyty)
OPRAWA: TAK
WYMIARY (z ramą): 36,5 x 29,5 cm

Autentyczna grafika jednego z bardziej cenionych współczesnych, polskich grafików - Krzysztofa Skórczewskiego, przedstawiająca szkice wiejskich liści. Całość kompozycji wykonana jest niezwykle precyzyjnie z dbałością o najmniejsze detale. Grafika sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji:"32/100 'Liście' - szkice wiejskie Skórczewski". Na płycie u dołu data zapisana cyframi rzymskimi i monogram: "S | 2011".Poniżej grafiki odcisk suchej pieczęci: "imp. | MK" Magdaleny Konior-Skórczewskiej, żony Krzysztofa Skórczewskiego, która z wykształcenia jest konserwatorem sztuki, a od lat pomaga mężowi w odbijaniu grafik.

 

Do grafiki dołączone pisemne potwierdzenie autentyczności wydane przez Salon Dzieł Sztuki Connaisseur - renomowaną galerię z Krakowa,  członka międzynarodowego stowarzyszenia Confederation Internationale des Negociants en Oeuvres d'Art (CINOA) oraz Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich (SAMP).

Na życzenie obiekt możemy zapakować na prezent.Polski grafik i pedagog, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W latach 1995-2003 był profesorem w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, współpracował także z Uniwersytetem Stanowym w Utah (USA). Obecnie jest profesorem Uniwersytetu w Rzeszowie prowadzi Zakład Grafiki na Wydziale Sztuki. Jako artysta wypowiada się głównie w technice miedziorytu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl