"Budowa"

Krzysztof Skórczewski (ur. 1947) "Budowa", miedzioryt
  • Nowość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 1 200,00 zł 1200.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

TYTUŁ: "Budowa"
AUTOR:  Krzysztof Skórczewski (ur. 1947)
TECHNIKA: miedzioryt na papierze
WYMIARY: 6,5 x 9,5 cm (odcisk płyty)
OPRAWA: TAK
WYMIARY (z ramą): 35,5 x 35,5 cm

Autentyczna grafika jednego z bardziej cenionych współczesnych, polskich grafików - Krzysztofa Skórczewskiego, przedstawiająca budowę statku. W niewielkiej kompozycji artysta ukazał drewniany szkielet dużego statku w trakcie budowy. Całość wykonana jest niezwykle precyzyjnie z dbałością o najmniejsze detale. Grafika sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "1/2 'Budowa' Skórczewski". Praca o ciekawej proweniencji - na odwrocie ręcznie wypisana przez Piotra Nowickiego dedykacja z okazji urodzin z roku 1986 oraz pieczątka zezwalająca na wywóz poza granice Polski.

Do grafiki dołączone pisemne potwierdzenie autentyczności wydane przez Salon Dzieł Sztuki Connaisseur - renomowaną galerię z Krakowa,  członka międzynarodowego stowarzyszenia Confederation Internationale des Negociants en Oeuvres d'Art (CINOA) oraz Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich (SAMP).

Na życzenie obiekt możemy zapakować na prezent.Polski grafik i pedagog, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W latach 1995-2003 był profesorem w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, współpracował także z Uniwersytetem Stanowym w Utah (USA). Obecnie jest profesorem Uniwersytetu w Rzeszowie prowadzi Zakład Grafiki na Wydziale Sztuki. Jako artysta wypowiada się głównie w technice miedziorytu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl