"Z jagodami"

Cena: 800,00 zł 800.00
ilość szt.

Opis

TYTUŁ: "Z jagodami"
AUTOR: Stanisław Mazuś (ur. 1940)
TECHNIKA: olej na płótnie naklejonym na płytę
DATA: 2014 rok
WYMIARY: 4 x 16,5 cm
OPRAWA: TAK
WYMIARY (z ramą): 22 x 32 cm

Obraz wykonany w technice olejnej na płótnie naklejonym na płytę autorstwa Stanisława Mazusia. Sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Mazuś" (sygnatura oryginalna, autorska) i datowany w prawym, dolnym rogu: "2014". Na odwrocie autorski opis z numerem pracy: "6634". W horyzontalnej kompozycji autor umieścił kompozycję rozsypanych na stole owoców - widoczne są truskawki, winogrona i tytułowe jagody.

 

Do grafiki dołączone pisemne potwierdzenie autentyczności wydane przez Salon Dzieł Sztuki Connaisseur - renomowaną galerię z Krakowa,  członka międzynarodowego stowarzyszenia Confederation Internationale des Negociants en Oeuvres d'Art (CINOA) oraz Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich (SAMP).

Na życzenie obiekt możemy zapakować na prezent.


Malarz współczesny. Od 1961 roku studiował na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Tworzy głównie martwe natury o subtelnym kolorycie w technice olejnej. Jego prace znajdują się w zbiorach zbiorach wielu instytucji kultury w całej Polsce oraz w kolekcjach prywatnych w kraju i zagranicą, między innymi w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa, Muzeum Śląskim w Katowicach i Galerii Uffizi we Florencji

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl