"Szczęśliwy pejzaż na całe życie"

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 550,00 zł 550.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

TYTUŁ: "Szczęśliwy pejzaż na całe życie"
AUTOR: Jerzy Dmitruk (ur. 1960)
DATA: 2015 rok
TECHNIKA: akwaforta na papierze
WYMIARY: 12,5 x 14 cm
OPRAWA: TAK
WYMIARY (z ramą): 31 x 38 cm

 

Autentyczna grafika znanego, współczesnego artysty - Jerzego  Dmitruka, przedstawiająca surrealistyczną kompozycję. W horyzontalnej kompozycji artysta ukazał luźno rozrzucone, pozornie niezwiązane elementy, wśród których znalazły się naczynia, dzbanki, roślina w donicy, drzewo, wieża o geometrycznych kształtach, spłaszczone słońce. Grafika zatytułowana "Szczęśliwy pejzaż na całe życie" jest częścią cyklu "Przydomowe kopalnie złota i diamentów". Artysta wypracował specyficzny na siebie styl przedstawiania- płasko kształtowane kompozycje składają się z małych silnie wyodrębnionych elementów, często są to formy kwadratu lub trójkąta, które budują całe wnętrze obrazu.

 

Do fotografii dołączone pisemne potwierdzenie autentyczności wydane przez Salon Dzieł Sztuki Connaisseur - renomowaną galerię z Krakowa,  członka międzynarodowego stowarzyszenia Confederation Internationale des Negociants en Oeuvres d'Art (CINOA) oraz Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich (SAMP).

Na życzenie obiekt możemy zapakować na prezent.


 

Jerzy Dmitruk (ur. 1960) urodzony w Sępopolu malarz, grafik, ilustrator. Ukończył studia w krakowskiej ASP - w pracowni malarstwa prof. Juliusza Joniaka w 1986 roku; artysta uzyskał też dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki w pracowni wklęsłodruku prof. Andrzeja Pietscha. Zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową oraz ilustracją i projektowaniem książek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl