"Przy kawie"

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 2 400,00 zł 2400.00
ilość szt.

Opis

TYTUŁ: "Przy kawie"
AUTOR: Jerzy Duda Gracz (1941 - 2004)
TECHNIKA: akwaforta na papierze
WYMIARY: 30 x 19,5 cm
OPRAWA: TAK
WYMIARY (z ramą): 45 x 30,5 cm

Grafika wykonana w technice akwaforty autorstwa Jerzego Dudy Gracza. Dedykowana i podpisana ołówkiem poniżej kompozycji: "Krzyśkowi - Jurek" (dedykacja autora dla Krzysztofa Litwina). Praca przedstawia kompozycję z portretem mężczyzny siedzącym przy kawiarnianym stoliku zawieszonym na popękanej ścianie. 

 

Do grafiki dołączone pisemne potwierdzenie autentyczności wydane przez Salon Dzieł Sztuki Connaisseur - renomowaną galerię z Krakowa,  członka międzynarodowego stowarzyszenia Confederation Internationale des Negociants en Oeuvres d'Art (CINOA) oraz Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich (SAMP).

Na życzenie obiekt możemy zapakować na prezent.


Malarz, rysownik, scenograf, pedagog. Uzyskał dyplom w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Grafiki w Katowicach w 1968 roku. W latach 1976-1982 był wykładowcą tej uczelni, a następnie profesorem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i wykładał w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Przedstawiając ludzi o karykaturalnie zdeformowanych ciałach, obnażał ludzkie wady - głupotę, nietolerancję, zakłamanie, chamstwo, lenistwo, ślepą fascynację pieniądzem i kulturą amerykańską.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl